Location : Home > 2 > 200MSP2T1B1M2REH
200MSP2T1B1M2REH
Share on FacebookShare on Facebook
200MSP2T1B1M2REH distributors
12065A331KAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 330pF ¡À10% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
12065A331KAT2A AVX 1255700 15+ CAP CER 330PF 50V 10 NP0 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12065A331KAT2A STOCK 46250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CBR02C300F9GAC Capacitors Ceramic Capacitors 30pF ¡À1% 6.3V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0201 (0603 Metric) 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
CBR02C300F9GAC IC 39950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBR02C300F9GAC Kemet 1238400 15+ CAP CER 30PF 6.3V 1 NP0 0201 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CBR02C300F9GAC Kemet 593000 1525+ CAP CER 30PF 6.3V 1 NP0 0201 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CBR02C300F9GAC NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ0603D200FXAAC Capacitors Ceramic Capacitors 20pF ¡À1% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D200FXAAC IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D200FXAAC NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ0805D361KLBAT Capacitors Ceramic Capacitors 360pF ¡À10% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
SR597C103KAR Capacitors Ceramic Capacitors 10000pF ¡À10% 500V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
SR597C103KAR AVX 1532500 15+ CAP CER 10000PF 500V 10 RADIAL Unitronix Electronics Limited
SR597C103KAR AVX 725800 2013+ CAP CER 10000PF 500V 10 RADIAL Ameyic Electronics Limited
SR597C103KAR AVX 781300 1532+ CAP CER 10000PF 500V 10 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR597C103KAR NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATE1H-2J3-10-Z Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Through Hole
ATE1H-2J3-10-Z IC 67750 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATE1H-2J3-10-Z IC 88850 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
70071667102 Tapes, Adhesives Tape SLIP RESIST TREAD 48"X60' 1/CASE
80CJ-M Test and Measurement Accessories CONN MINI TYPE-J MALE
80CJ-M Fluke Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
80CJ-M Fluke Electronics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
80CJ-M IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT2151-10-9 Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 4.0" (101.60mm) Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable Patch Cord 600V
2151737-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-AT-S-FA-055F059F-042-0966
RTR-1L Tools Insertion, Extraction TOOL REMOVL BNC/TRB PLUG R/A 12"
RTR-1L IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RTR-1L NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0634453172 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL
1-1104458-5 Uncategorized Miscellaneous HWS
1-1104458-5 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1292101000 Uncategorized Miscellaneous SAIL-7/8 BG-3-10U
464113-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories INS CRIMPER
464113-1 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHR-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
PHR-2 ELECTRONIC 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PHR-2 N/A 77990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1-817854-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER, WIRE (.090)
9MIC 3M668X PSA DISC 4" Tools Fiber Optics and Accessories Lapping Film Diamond 4.00" Dia (101.6mm)