Location : Home > 2 > 200AWMSP2T2A1M6RE
200AWMSP2T2A1M6RE
Share on FacebookShare on Facebook
200AWMSP2T2A1M6RE distributors
885012108015 Capacitors Ceramic Capacitors 3.3¦ÌF ¡À20% 16V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)