Location : Home > 2 > 2008-3/4ST
2008-3/4ST
Share on FacebookShare on Facebook
2008-3/4ST distributors
116-87-642-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
116-87-642-41-013101 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-642-41-013101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-642-41-013101 Preci-Dip 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9532440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Beige 12-22 AWG
9532440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9532440000 Weidmuller 147380 2016+ CONN TERM BLOCK RAIL MNT WM BG Unitronix Electronics Limited
9532440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK RAIL MNT WM BG EKT Electronics Co., Ltd
9532440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK RAIL MNT WM BG TPC Global Service Co.Ltd.
0873813263 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
D3086-98 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top, Grip 0.200" (5.08mm) Gold
D3086-98 8687 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
D3086-98 HARWIN/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
D3086-98 Semiconductor 21143 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
D3086-98 STOCK 43450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
325023-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325023-24-0 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1971772-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.236" (6.00mm)
1-1971772-7 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ CONN RCPT HOUSING 5POS 6MM Unitronix Electronics Limited
1-1971772-7 TE Connectivity AMP Connectors 277990 2016+ CONN RCPT HOUSING 5POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com