Location : Home > 2 > 20021323-00052D4LF
20021323-00052D4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021323-00052D4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021323-00052D4LF CONN RCPT 52POS SMD B/E GOLD 288550 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00052D4LF CONN RCPT 52POS SMD B/E GOLD 147270 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7873546 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-7873546 Harwin Inc. 147250 2016+ 35+35 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7873546 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7873546 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-049-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
550-80-068-11-071101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-80-068-11-071101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-80-068-11-071101 Preci-Dip 157080 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
2794903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Black 10-26 AWG
2794903 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2794903 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2794903 Phoenix Contact 147880 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VDC Unitronix Electronics Limited
2794903 Phoenix Contact 288450 2016+ SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1905060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-30 AWG
1905060000 Weidmuller 147890 2016+ TERMINAL WDU 4/ZZ Unitronix Electronics Limited
1905060000 Weidmuller 288410 2016+ TERMINAL WDU 4/ZZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009485155 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
121-13-650-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 1 LVL .600 50POS EKT Electronics Co., Ltd
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 1 LVL .600 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
6-1445297-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
DF13-5P-1.25DSA(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
1014960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014960000 Weidmuller 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014960000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90312-004LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
90312-004LF 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
90312-004LF 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
90312-004LF Amphenol FCI 277970 2016+ CONN HOUSING 4POS 2MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90312-004LF IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430703-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5-87587-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-87587-1 38625 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
5-87587-1 Semiconductor 21963 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
5-87587-1 STOCK 45600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
65823-049 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?