Location : Home > 2 > 20021323-00046T8LF
20021323-00046T8LF
316-83-163-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1514260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1514260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 18POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1514260000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1514260000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com