Location : Home > 2 > 20021323-00044D4LF
20021323-00044D4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021323-00044D4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021323-00044D4LF CONN RCPT 44POS SMD B/E GOLD 299050 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00044D4LF CONN RCPT 44POS SMD B/E GOLD 147270 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386907519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate