Location : Home > 2 > 20021321-00040T4LF
20021321-00040T4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021321-00040T4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021321-00040T4LF CONN RECEPT 40POS DUAL SMD 299070 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00040T4LF ROHS 78524 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
20021321-00040T4LF 14+ 35565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0014563126 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 12POS 2.54MM 26AWG GOLD