Location : Home > 2 > 20021321-00040C4LF
20021321-00040C4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021321-00040C4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021321-00040C4LF CONN RCPT 40POS SMD GOLD 298090 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00040C4LF CONN RCPT 40POS SMD GOLD 146930 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430205-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
399-83-138-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-138-10-003101 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-138-10-003101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-138-10-003101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0533980271 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin
0533980271 IC 36430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0533980271 STOCK 45520 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
3-1969594-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)