Location : Home > 2 > 20021311-00036T4LF
20021311-00036T4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021311-00036T4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021311-00036T4LF CONN RECEPT 36POS DUAL VERT T/H 298690 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00036T4LF ROHS 78524 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
20021311-00036T4LF 14+ 35565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
20021311-00036T4LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20021311-00036T4LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEEF8VA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
FFM.2B.132.LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET NUT FOR FFM.2B.
925663-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 14-10AWG MATE-N-LOK
DL60R18-31S6-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
5015915011 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
5015915011 Molex Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
10-497446-075 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 8 AWG Size 8