Location : Home > 2 > 20021111-00052T4LF
20021111-00052T4LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021111-00052T4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021111-00052T4LF HD VT TH 146970 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPTC071LGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC071LGBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPTC071LGBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPTC071LGBN NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-034-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-034-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 34 POS .295 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-034-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 34 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325102-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325102-25-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0038001432 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1725780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1725780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 30POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1725780000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725780000 Weidmuller 297670 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90120-0160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
90120-0160 Electronics 25991 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90120-0160 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90120-0160 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
325038-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1012740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1012740000 Weidmuller 147690 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1012740000 Weidmuller 287910 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com