Location : Home > 2 > 20020327-C112B01LF
20020327-C112B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020327-C112B01LF distributors
SMZG3801B-E3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1.5W DO215AA
SMZG3801B-E3/52 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZG3801B-E3/52 Vishay 139910 NEW RoHS DIODE ZENER 1.5W 33V 5 SMB FindCores Electronics Inc.
SMZG3801B-E3/52 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 33 Volt 1.5W 5 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SMZG3801B-E3/52 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 33 Volt 1.5W 5 enkaite Electronics Co., Ltd
SI1303EDL-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 670MA SOT323-3
SI1303EDL-T1-E3 IC 38610 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI1303EDL-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI1303EDL-T1-E3 SILICON 79800 2016 SOT-323 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI1303EDL-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH 20V 670MA SOT323-3 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BYM11-800-E3/97 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 1A DO213AB
BYM11-800-E3/97 IC 38740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYM11-800-E3/97 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYM11-800-E3/97 Vishay 8256 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
BYM11-800-E3/97 Vishay 45000 12+ DO-213AB MELF SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FFPF10UA60ST Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 10A TO220F
FFPF10UA60ST S/N 5999 16+ TO-220F-2 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FFPF10UA60ST FAIRCH 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
430000-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-03-0 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1738775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1738775 Phoenix Contact 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1738775 Phoenix Contact 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com