Location : Home > 2 > 20020131-H151A01LF
20020131-H151A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020131-H151A01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020131-H151A01LF TERM BLOCK 157820 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1877150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole