Location : Home > 2 > 20020131-C231A01LF
20020131-C231A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020131-C231A01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020131-C231A01LF TERM BLOCK 157260 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38030-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38030-02-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38030-02-0 NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V-24.576MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-24.576MAHE-T TXC CORPORATION 57829 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
7V-24.576MAHE-T TXC CORPORATION 89090 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7V-24.576MAHE-T TXC CORPORATION 89090 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7V-24.576MAHE-T TXC CORPORATION 89090 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KC3225A44.0000C3GE00 Crystals and Oscillators Oscillators 44MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 8mA Standby (Power Down)
KC3225A44.0000C3GE00 AVX Corp/Kyocera Corp 57199 2015+ OSCILLATOR XO 44.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KC3225A44.0000C3GE00 AVX Corp/Kyocera Corp 61925 1538+ OSCILLATOR XO 44.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
KC3225A44.0000C3GE00 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18555000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ18555000J0G Amphenol FCI 147430 2016+ 508 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ18555000J0G IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18555000J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7692-6 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, Right Angle
SIT2024AA-S2-28E-27.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 2.8V 27MHZ OE
NC11718000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
NC11718000J0G Amphenol FCI 147270 2016+ 500 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
NC11718000J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC11718000J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KG06008000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
KG06008000J0G Amphenol FCI 157730 2016+ 500 TB SOC MATCH/TH/TT Unitronix Electronics Limited
KG06008000J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KG06008000J0G NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792278 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792278 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1792278 Electronics 25581 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1792278 Phoenix Contact 287690 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com