Location : Home > 2 > 20020111-G201A01LF
20020111-G201A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020111-G201A01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020111-G201A01LF TERM BLOCK 147650 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-B43,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 400MW ALF2
BZX79-B43,133 NXP 242080 1538+ DIODE ZENER 43V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
BZX79-B43,133 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 43V 500MW DO-35 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX79-B43,133 STOCK 46750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
STD12100TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 12A DPAK
YK33215030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK33215030J0G Amphenol FCI 146970 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK33215030J0G IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK33215030J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VR13515200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VR13515200J0G Amphenol FCI 147180 2016+ 508 TB PLU PLU WF DOWN/S Unitronix Electronics Limited
VR13515200J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VR13515200J0G NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ23718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23718100J0G Amphenol FCI 147070 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ23718100J0G IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23718100J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1633120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1633120000 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1633120000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633120000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 60POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com