Location : Home > 2 > 20020110-C034A01LF
20020110-C034A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020110-C034A01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020110-C034A01LF TERM BLOCK 147250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5388A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 200V 5W T18
1N5388A/TR8 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZPY68-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1.3W DO41
ZPY68-TR 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZPY68-TR 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TLZ10C-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 500MW SOD80
TLZ10C-GS18 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ10C-GS18 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANTX2N6764T1 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX2N6764T1 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PR1505-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1.5A DO15
PR1505-T DIODES 10000 2013+ 1.5A FAST RECOVERY RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
PR1505-T IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387702607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395166508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1206150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1206150000 Weidmuller 147610 2016+ SLA 5/180B 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
1206150000 Weidmuller 287930 2016+ SLA 5/180B 3.2SN BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87520-3S10APLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
87520-3S10APLF Amphenol FCI 157470 2016+ CONN RCPT USB Unitronix Electronics Limited
87520-3S10APLF Amphenol FCI 298190 2016+ CONN RCPT USB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87520-3S10APLF IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ06126000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OQ06126000J0G IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ06126000J0G NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0707853 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount TERM BLK FEED-THRU 1-4MM GRAY
3-1546074-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
3-1546074-2 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-1546074-2 784494 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
3-1546074-2 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1546074-2 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLK 35 DEGREE 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1783670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1783670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1783670000 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK PCB 2POS 15.00MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0366-0-15-15-13-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.048" ~ 0.064" (1.22mm ~ 1.63mm) No Tail Press-Fit