Location : Home > 2 > 20020107-G201A01LF
20020107-G201A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020107-G201A01LF distributors
1N4733ATA Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 1W DO41
1N4733ATA 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1N4733ATA Distributor 100110 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4733ATA Original 39454 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XE16M00000 Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XE16M00000 CTS-Frequency Controls 140190 17+/18+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XE16M00000 CTS-Frequency Controls 57839 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XE16M00000 CTS-Frequency Controls 97950 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XE16M00000 CTS-Frequency Controls 97950 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH12415100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH12415100J0G Amphenol FCI 147870 2016+ 381 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TH12415100J0G IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH12415100J0G NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH09010100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH09010100J0G Amphenol FCI 147440 2016+ 500 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TH09010100J0G IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH09010100J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT9001AC-84-33E3-24.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24MHZ OE 0.25%
2106739-1 Connectors, Interconnects Terminals - Specialized Connectors Terminal Bus Bar, External Connector Clip On 18 AWG
2106739-1 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2106739-1 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
0471511062 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
20020131-D061A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
20020131-D061A01LF 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020131-D061A01LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020131-D061A01LF FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20020131-D061A01LF IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1193030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1193030000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1193030000 Weidmuller 156950 2016+ LUP 10.16/07/90V 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1885130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole