Location : Home > 2 > 20020035-G131B01LF
20020035-G131B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020035-G131B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020035-G131B01LF TERM BLOCK 147190 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCE17-B25PM-450 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
H4CMN2DM Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Male Coupler Connector Minus 14 AWG
PT06SE-24-61SLC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
DJT10F21-16SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DDMN24W7SN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 24W7 F PCB STR ZINC
172-E15-211R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
MS3471W20-39S Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1619966 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
1619966 A 18000 2016+ SOP24W IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1619966 ALLEGRO 10001 14-15+ SOP-28 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1619966 ALLEGRO 42500 2012+ SOP-28 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BACC63BN14-4PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
803-83-034-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1948860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1948860000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1948860000 Weidmuller 288270 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PC-1612 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue