Location : Home > 2 > 20020013-G121B01LF
20020013-G121B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020013-G121B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020013-G121B01LF TERM BLOCK 147840 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
172780-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN UNINS TAB 18-22AWG
97-3108A22-28PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 PIN PLUG
TVP00RW-25-35SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 128C 128#22D SKT RECP
LJT00RE17-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 55C 55#22D PIN RECP
0469931011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.165" (4.20mm)
1775162001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775162001 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775162001 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1775162001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 90 18POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1775162001 Weidmuller 289170 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0340620051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)