Location : Home > 2 > 20020013-D044B01LF
20020013-D044B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020013-D044B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020013-D044B01LF TERM BLOCK 147240 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASTMHTE-125.000MHZ-XC-E-T Crystals and Oscillators Oscillators 125MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1241610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole