Location : Home > 2 > 20020009-D111B01LF
20020009-D111B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020009-D111B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020009-D111B01LF TERM BLOCK 157860 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MM5Z4V7ST5G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD523
MM5Z4V7ST5G ON Semiconductor 242040 1538+ DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD-523 Alphatek Technology Limited
MM5Z4V7ST5G ON/MOT/FSC 37474 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MM5Z4V7ST5G ON/MOT/FSC 43100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
AOD210_001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 70A TO252
CDBT-40-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT23
CDBT-40-G Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDBT-40-G Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=40V IO=200mA EKT Electronics Co., Ltd
CDBT-40-G IC 39540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBT-40-G NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BS-22-6-P 3M 157380 2016+ VINYL INSL BUTT SEAM FLANGED BLO Unitronix Electronics Limited
BS-22-6-P IC 38920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-22-6-P NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7030150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTV7030150 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7030150 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7030150 On Shore Technology Inc. 157770 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1825624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1825624 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1825624 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1897199 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1897199 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1897199 Phoenix Contact 288670 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0709644 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
0709291 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Green, Yellow 2 Piece
282842-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
282842-7 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
282842-7 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282842-7 TE Connectivity AMP Connectors 298270 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS VERT 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com