Location : Home > 2 > 20020009-C031B01LF
20020009-C031B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020009-C031B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020009-C031B01LF 785241 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020009-C031B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL4488 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 1.5W DO213AB
CDLL4488 IC 39680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL4488 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMAJ5936AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W DO214AC
SMAJ5936AE3/TR13 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5936AE3/TR13 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38468-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38468-02-0 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38468-02-0 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ21B10100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ21B10100J0G Amphenol FCI 147410 2016+ 250 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ21B10100J0G IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ21B10100J0G NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-USBPB-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 1.1 Plug Connector 4 Position Free Hanging (In-Line)
A-USBPB-R Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
VM03550000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM03550000J0G Amphenol FCI 147370 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM03550000J0G IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM03550000J0G NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW05305200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW05305200J0G Amphenol FCI 147590 2016+ 381 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW05305200J0G IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW05305200J0G NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5447382 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5447382 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447382 Phoenix Contact 147080 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5447382 Phoenix Contact 298590 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284041-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
284041-8 TE Connectivity AMP Connectors 288450 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284041-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 8POS VERT 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
284041-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 8POS VERT 5.08MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1911981 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1911981 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911981 Phoenix Contact 147730 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1911981 Phoenix Contact 288750 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1811610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1811610000 Weidmuller 157260 2016+ LMZFL 5/12/135 3.5 BK Unitronix Electronics Limited
1811610000 Weidmuller 288390 2016+ LMZFL 5/12/135 3.5 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171897-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 6 Position Housing Connector Male, Tab Black 0.250" (6.35mm)
171897-2 TE Connectivity AMP Connectors 147720 2016+ CONN TAB HSG 6POS .250 BLACK Unitronix Electronics Limited
171897-2 TE Connectivity AMP Connectors 298390 2016+ CONN TAB HSG 6POS .250 BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-332095-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.013" ~ 0.020" (0.33mm ~ 0.51mm) No Tail Solder