Location : Home > 2 > 20020008-H241B01LF
20020008-H241B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-H241B01LF distributors
04-7850-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7850-10 Aries Electronics 157340 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7850-10 Aries Electronics 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04-7850-10 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-011-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-011-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796861-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796861-7 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796861-7 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796861-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796861-7 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 17PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.