Location : Home > 2 > 20020008-H033B01LF
20020008-H033B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-H033B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020008-H033B01LF TERM BLOCK 156980 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4114/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 1W DO216
1N4755AP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
JAN2N6768T1 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN2N6768T1 MICROSEMI 1000 2014+ TO-254 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
JAN2N6768T1 MICROSEMI 1000 2015+ TO-254 Andy (International) Electronics Ltd
JAN2N6768T1 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRB735HE3/81 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 35V 7.5A TO263AB
MBRB735HE3/81 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB735HE3/81 Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRB735HE3/81 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOT 7.5A 35V SGL TO263AB SIMEN Electronics Co.,Ltd
MBRB735HE3/81 Vishay/General Semiconductor 8000 2015+ DIODE SCHOT 7.5A 35V SGL TO263AB enkaite Electronics Co., Ltd
CGRM4001-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A MINISMA
CGRM4001-HF IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CGRM4001-HF NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38338-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38338-02-0 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38338-02-0 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW21B05000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW21B05000J0G Amphenol FCI 157540 2016+ 250 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HW21B05000J0G IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW21B05000J0G NEW 83050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H511305200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H511305200J0G Amphenol FCI 157210 2016+ 381 TB SPRING PLUG F/NUT Unitronix Electronics Limited
H511305200J0G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H511305200J0G NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1298 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 2 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
1298 CLSCO SYSTEMS 2000 16+ BGA New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1298 Original 39264 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1298 Distributor 100090 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
1298 Semiconductor 20075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1633010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1633010000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1633010000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633010000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 21POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1871047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1871047 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1871047 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1871047 Phoenix Contact 298490 2016+ PC TERM BLOCK 6.35MM 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com