Location : Home > 2 > 20020008-G071B01LF
20020008-G071B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-G071B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020008-G071B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020008-G071B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20020008-G071B01LF 308 FCI 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
20020008-G071B01LF 308 FCI 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C10P-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219
BZD27C10P-HE3-08 IC 38640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C10P-HE3-08 NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX85B5V6-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1.3W DO41
BZX85B5V6-TAP 39624 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BZX85B5V6-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0387300103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431600-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431600-03-0 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387200803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0387202304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1956124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole