Location : Home > 2 > 20020008-G051B01LF
20020008-G051B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-G051B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020008-G051B01LF TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM 288510 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020008-G051B01LF 785241 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020008-G051B01LF 785241 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
20020008-G051B01LF 785241 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
20020008-G051B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20020008-G051B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RU 2Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL
RU 2Z IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RU 2Z NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325103-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws