Location : Home > 2 > 20020008-D025B01LF
20020008-D025B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-D025B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020008-D025B01LF TERM BLOCK 157020 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5946BE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 3W DO216AA
1PMT5946BE3/TR7 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZM4758A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 1W DO213AB
ZM4758A-GS18 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ZM4758A-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DMS3017SSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 8A/6A 8SO
DMS3017SSD-13 11878 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DMS3017SSD-13 DIODES 1200 SOP8L 2010PB WLParts Electronics ltd
DMS3017SSD-13 DIODES 1200 16+ SOP-8L Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DMS3017SSD-13 Diodes Inc 241640 1538+ MOSFET 2N-CH 30V 8A/6A SO8 Alphatek Technology Limited
IRF7453 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 2.2A 8-SOIC
IRF7453 IRF 80000 12-13+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF7453 Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FQAF12N60 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 7.8A TO-3PF
FQAF12N60 Electronics 26250 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQAF12N60 Fairchild 157359 15+ MOSFET N-CH 600V 7.8A TO-3PF Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQAF12N60 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37012-01-0 Curtis Industries 157140 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37012-01-0 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37012-01-0 NEW 88800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK113150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK113150 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK113150 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK113150 On Shore Technology Inc. 157080 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986722-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986722-0 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986722-0 TE Connectivity AMP Connectors 147190 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986722-0 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728700000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1728700000 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1787221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1787221 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1787221 Phoenix Contact 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1787221 Phoenix Contact 286350 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3245040 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Bus Bar - Side 10.2mm
3245040 Phoenix Contact 147130 2016+ N DISCONNECT TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
1823094 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1823094 Phoenix Contact 139320 17+/18+ SPT-THR 1 5/ 3-H-5 08 P26 FindCores Electronics Co.,Ltd.
1823094 Phoenix Contact 241550 1538+ SPT-THR 1 5/ 3-H-5 08 P26 Alphatek Technology Limited
1823094 Phoenix Contact 288110 2016+ TERM BLOCK 3POS SIDE 5.08MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
928552-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots CONN HOUSING 2POS FASTON
928552-1 TE Connectivity AMP Connectors 147430 2016+ CONN HOUSING 2POS FASTON Unitronix Electronics Limited
928552-1 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ CONN HOUSING 2POS FASTON Renxim Technology Limited. sales@renxim.com