Location : Home > 2 > 20020008-C241B01LF
20020008-C241B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-C241B01LF distributors
T 3507 550 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount Shielded
RTFD10B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories GASKET PANEL SHELL SIZE 10
10090928-P626XLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
PS-10SEN-D4P1-1C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER 10POS
640621-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 8POS 24AWG MTA100
964778-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings RV100-3 BU-GEH 1X8P
964778-2 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1605200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1605200000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605200000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
5452168 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5452168 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
521139-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural
521139-1 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0382190080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
OSTYK51011330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51011330 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51011330 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0380020065 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM SDR W PLAIN
1929750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1929750000 Weidmuller 157630 2016+ BVZ 7.62HP/03/180SFC SN BK BX Unitronix Electronics Limited
0399400704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)