Location : Home > 2 > 20020008-C221B01LF
20020008-C221B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020008-C221B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0503948400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 2MM MGRID CRIMP LOOSE TERM
DDMO50P400 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
FH12A-18S-0.5SH Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
2M801-010-02ZN16-12SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 12C 12#16 SKT RECP THRD
DJT10F23-53PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
BACC45FT24-57S8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 57 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
JTPQ00RE-14-4S-023-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings JT 4C 4#12 SKT RECP
U99-B104-200T Connectors, Interconnects Pluggable Connectors HOST CONN CFP2 RECEPTACLE 104POS
16-000850 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CAP 15POS STD FOR FML W/LANYARD
1016190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1016190000 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016190000 Weidmuller 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016190000 Weidmuller 275750 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382100610 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws (One Row Not Included)
0395205510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TSW-102-07-F-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-102-07-F-D Samtec Inc. 157020 2016+ CONN HEADER 4POS .100 DBL Unitronix Electronics Limited
TSW-102-07-F-D IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-102-07-F-D NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
153-10-314-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 14POS
153-10-314-00-001000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
153-10-314-00-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
153-10-314-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
153-10-314-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 14POS EKT Electronics Co., Ltd
IL-8P-S3EN2-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
IL-8P-S3EN2-1 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IL-8P-S3EN2-1 N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IL-8P-S3EN2-1 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387836414 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER BTS 14 KIT
3036823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories P-FU 5X20 LED 60-EX
3036823 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036823 Phoenix Contact 287810 2016+ P-FU 5X20 LED 60-EX Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHI090053 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTHI090053 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHI090053 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHI090053 On Shore Technology Inc. 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1601310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1601310000 Weidmuller 157830 2016+ CONN FEMALE PLUG 18POS ORG Unitronix Electronics Limited
1601310000 Weidmuller 275250 2016+ CONN FEMALE PLUG 18POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com