Location : Home > 2 > 20020007-H042B01LF
20020007-H042B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020007-H042B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020007-H042B01LF TERM BLOCK 147750 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4776 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.5V 500MW DO35
1N4776 IC 38662 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4776 Semiconductor 31655 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N4776 STOCK 146330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
TS12015D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS12015D00J0G Amphenol FCI 156980 2016+ 762 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS12015D00J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS12015D00J0G NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1955879 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1955879 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955879 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1955879 Phoenix Contact 287770 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809873 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1809873 N/A 36 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1809873 Phoenix Contact 147560 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809873 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809873 VISHAY 358 16-TSSOP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1546118-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)