Location : Home > 2 > 20020007-G121B01LF
20020007-G121B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020007-G121B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020007-G121B01LF TERM BLOCK 157250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5954A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 3W DO216AA
1PMT5954A/TR13 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT4113C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 1W DO216
64-4051 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 16A DPAK
MBRB1635HE3/81 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 35V 16A TO263AB
MBRB1635HE3/81 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB1635HE3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBRB1635HE3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 35 Volt 16A Single 150 Amp IFSM enkaite Electronics Co., Ltd
1000220001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000220001 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000220001 Weidmuller 289010 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1966509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1966509 Phoenix Contact 147180 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1966509 Phoenix Contact 287930 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1195975-2 TE Connectivity Aerospace, Def 241750 1538+ I/O CONNECTOR Alphatek Technology Limited
GSB443T33HR Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 3.1, Superspeed+ Receptacle Connector 10 Position Surface Mount, Right Angle
GSB443T33HR IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GSB443T33HR NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8174 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 10-32 Through Hole
8174 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8174 Weidmuller 157120 2016+ SKH2 31 PLUG IN CONNECTOR Unitronix Electronics Limited
8174 Weidmuller 287710 2016+ SKH2 31 PLUG IN CONNECTOR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1861662 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1861662 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1861662 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1861662 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3213137 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Gray NEMA Open Construction 29.0mm
3213137 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213137 Phoenix Contact 147320 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 29MM Unitronix Electronics Limited
3213137 Phoenix Contact 288670 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 29MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870226 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
1870226 Phoenix Contact 147160 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1870226 Phoenix Contact 270650 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395932205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole