Location : Home > 2 > 20020007-G121B01LF
20020007-G121B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020007-G121B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020007-G121B01LF TERM BLOCK 157250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7M27070007 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 18pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
VX261101B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX261101B0J0G Amphenol FCI 157050 2016+ 350 TB SOC RA CLOSE THR Unitronix Electronics Limited
VX261101B0J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX261101B0J0G NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008BI-73-33E-52.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 52MHZ OE
692121430000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 3.0, Super Speed Receptacle Connector 9 Position Through Hole, Vertical
NC11718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
NC11718100J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
NC11718100J0G IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC11718100J0G NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS03318C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS03318C00J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS03318C00J0G NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB750-TR10V Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
A-TB750-TR10V Assmann WSW Components 157180 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB750-TR10V IC 40440 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB750-TR10V NEW 88490 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395935111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796911-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
796911-4 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796911-4 TE Connectivity AMP Connectors 147630 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 4POS VERT Unitronix Electronics Limited
796911-4 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 4POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com