Location : Home > 2 > 20020006-G071B01LF
20020006-G071B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020006-G071B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020006-G071B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
20020006-G071B01LF 785241 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
20020006-G071B01LF 785241 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
20020006-G071B01LF 785241 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
20020006-G071B01LF 785241 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N3043DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 1W DO213AB
JANTXV1N3043DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTXV1N3043DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
YK60406030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60406030J0G Amphenol FCI 157810 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60406030J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60406030J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2501-3-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.219" (5.56mm) Tin-Lead
2501-3-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 157410 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.56MM Unitronix Electronics Limited
1515310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1515310000 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1515310000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1515310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 5.08MM 6POS EKT Electronics Co., Ltd
1515310000 Weidmuller 287390 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1985108 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1985108 Phoenix Contact 147830 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1985108 Phoenix Contact 287750 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
344078-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.250" (6.35mm)