Location : Home > 2 > 20020006-G061B01LF
20020006-G061B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020006-G061B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020006-G061B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020006-G061B01LF 785241 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020006-G061B01LF 785241 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
20020006-G061B01LF 785241 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL4747A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V DO213AB
CDLL4747A brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CDLL4747A CDI-DIODE 10000 2013+ 1 WATT ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
CDLL4747A IC 39360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL4747A NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430501-01-0 Curtis Industries 147490 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430501-01-0 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EZ11715200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
EZ11715200J0G Amphenol FCI 157220 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
EZ11715200J0G IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EZ11715200J0G NEW 66950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS03718C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS03718C00J0G Amphenol FCI 157010 2016+ 500 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS03718C00J0G IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS03718C00J0G NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5433684 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5433684 Phoenix Contact 147390 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433684 Phoenix Contact 297830 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395438323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1935873 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1935873 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935873 Phoenix Contact 146950 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1935873 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100570-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated