Location : Home > 2 > 20020006-G031A01LF
20020006-G031A01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020006-G031A01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020006-G031A01LF TERM BLOCK 147870 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ3.6D2E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 2W DO204AL
2EZ3.6D2E3/TR8 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT5924E3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 3W DO216AA
1PMT5924E3/TR7 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT5924E3/TR7 ON 92073 15+ROHS/11 DO-216AA/FBGA216/SSOP24 futuro trade ltd.
ACZRC5386B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 5W DO214AB
ACZRC5386B-G COMCHIP 98090 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZQ5221B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD80
TZQ5221B-GS08 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZQ5221B-GS08 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZQ5221B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZQ5221B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 2.4 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
1N4448W-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD123
1N4448W-E3-18 DIODES 5847184 15+ROHS/11 SOD-523/SOD-323/SOD-123 futuro trade ltd.
1N4448W-E3-18 VISHAY 989000 16+ROHS SOD123 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
V912515200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.200" (5.08mm) DIN Rail
V912515200J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 508 TB PL PL DIN/RAIL A Unitronix Electronics Limited
V912515200J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V912515200J0G NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Connector 19 Position
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R Assmann WSW Components 157080 2016+ CONN HDMI FML 19POS SMT Unitronix Electronics Limited
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R Assmann WSW Components 298530 2016+ CONN HDMI FML 19POS SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV22-2F-C IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV22-2F-C NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM02055100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM02055100J0G Amphenol FCI 157320 2016+ 762 TB PLU PLU LOW-TYPE Unitronix Electronics Limited
VM02055100J0G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM02055100J0G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5446121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5446121 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5446121 Phoenix Contact 147740 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5446121 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776038-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776038-3 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776038-3 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776038-3 TE Connectivity AMP Connectors 287970 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com