Location : Home > 2 > 20020006-G022B01LF
20020006-G022B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020006-G022B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020006-G022B01LF TERM BLOCK 157210 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZV55-B4V3,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80C
BZV55-B4V3,115 IC 37061 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZV55-B4V3,115 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80C Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ACZRW5239B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 350MW SOD123FL
ACZRW5239B-G COMCHIP 98450 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF3415STRRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 43A D2PAK
IRF3415STRRPBF IR 25939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
IRF3415STRRPBF IR 38284 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF3415STRRPBF N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HUFA76639S3S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 50A D2PAK
HUFA76639S3S Electronics 27240 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
HUFA76639S3S Fairchild 157269 15+ MOSFET N-CH 100V 50A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HUFA76639S3S IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213957 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Gray 12-26 AWG
3213957 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213957 Phoenix Contact 147210 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3213957 Phoenix Contact 287930 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELLH12120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH12120 Amphenol PCD 157490 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH12120 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH12120 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397240007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
TJ06310200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ06310200J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 381 TB PLU PLU W/F Unitronix Electronics Limited
TJ06310200J0G IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ06310200J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755956 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1755956 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1755956 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1755956 Phoenix Contact 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1843635 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1843635 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1843635 Phoenix Contact 8000 2012+ HEADER TERM BLOCK 3.5MM 5POS EKT Electronics Co., Ltd
1843635 Phoenix Contact 8000 2012+ HEADER TERM BLOCK 3.5MM 5POS SIMEN Electronics Co.,Ltd