Location : Home > 2 > 20020004-C103B01LF
20020004-C103B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020004-C103B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020004-C103B01LF TERM BLOCK 147560 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ75D2E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 3W DO204AL
3EZ75D2E3/TR12 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2EZ8.2D10E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 2W DO204AL
SMAJ4762AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 2W DO214AC
SMAJ4762AE3/TR13 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4762AE3/TR13 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AU3PDHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 200V 1.7A TO277A
0387008208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws