Location : Home > 2 > 20020004-C101B01LF
20020004-C101B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020004-C101B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020004-C101B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020004-C101B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock Arrow Global Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMPZ5225B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 350MW SOT23
CMPZ5225B TR IC 37140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMPZ5225B TR NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTFL-25.000MHZ-XK-E Crystals and Oscillators Oscillators 25MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
1741640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1741640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1741640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1741640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 2POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd