Location : Home > 2 > 20020004-C041B01LF
20020004-C041B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020004-C041B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020004-C041B01LF 500 FCI 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
20020004-C041B01LF 500 FCI 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
20020004-C041B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020004-C041B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5925C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 3W DO216AA
1PMT5925C/TR7 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B3V6-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123
BZT52B3V6-G3-18 IC 38430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B3V6-G3-18 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZM55C6V2-TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW MICROMELF
BZM55C6V2-TR3 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZM55C6V2-TR3 Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZM55C6V2-TR3 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZM55C6V2-TR3 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 6.2 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
IRF7663TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 8.2A MICRO8
IRF7663TRPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF7663TRPBF IOR 10200 14-15+ MSOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
EG01W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 700MA AXIAL
EG01W IC 36501 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
EG01W IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AU02 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 800MA AXIAL
AU02 AVXCorp 128800 1308 smd WLParts Electronics ltd
AU02 IC 67952 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AU02 IC 77590 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
1834961 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)