Location : Home > 2 > 20020004-C041B01LF
20020004-C041B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020004-C041B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020004-C041B01LF 500 FCI 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
20020004-C041B01LF 500 FCI 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
20020004-C041B01LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020004-C041B01LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F2711XILR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F2711XILR CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F2711XILR CTS-Frequency Controls 87950 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F2711XILR CTS-Frequency Controls 87950 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1137310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1137310000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1137310000 Weidmuller 157840 2016+ BLZP 5.08/03/180 SN GN BX Unitronix Electronics Limited
1786200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786200 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786200 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1786200 Weidmuller 297350 2016+ CONN TERM BLOCK 6.35MM 3POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com