Location : Home > 2 > 20020003-G131B01LF
20020003-G131B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020003-G131B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020003-G131B01LF TERM BLOCK 157250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3107B28-6PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 PIN PLUG
DEMM9PLNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
MS24265R10T20PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 2C 2#16 PIN RECP
DJT10E23-53BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
FGG.0B.305.CYZZ Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DCME25W3SA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO-D 25W3 SCKT SLDR
171-015-201L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
0014562027 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 2POS 2.54MM 24AWG GOLD
171-037-113R911 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
851-87-040-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5452175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5452175 Electronics 26551 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5452175 Electronics 26551 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5452175 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387344916 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395311021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
183-10-304-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN CUP 3LVL .300 4POS
183-10-304-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
183-10-304-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN CUP 3LVL .300 4POS EKT Electronics Co., Ltd
183-10-304-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN CUP 3LVL .300 4POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395021512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole