Location : Home > 2 > 20020002-H091B01LF
20020002-H091B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020002-H091B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020002-H091B01LF TERM BLOCK 157890 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ170D2/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 170V 3W DO204AL
3EZ170D2/TR12 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5235C-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3
MMBZ5235C-G3-18 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5235C-G3-18 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMN5L06W-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 50V 280MA SC70-3
DMN5L06W-7 Electronics 25709 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMN5L06W-7 Electronics 25709 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DMN5L06W-7 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HUFA76645S3S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 75A D2PAK
HUFA76645S3S IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HUFA76645S3S NEW 84450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4002G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO41
1N4002G IC 36450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0395372403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1935556 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1935556 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935556 Phoenix Contact 147410 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1935556 Phoenix Contact 288130 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397610010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5433723 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5433723 N/A 80 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5433723 Phoenix Contact 147320 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433723 Phoenix Contact 298470 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1774289 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1774289 Phoenix Contact 157050 2016+ TERM BLOCK 5POS SIDE 10.16MM PCB Unitronix Electronics Limited
1774289 Phoenix Contact 297830 2016+ TERM BLOCK 5POS SIDE 10.16MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395443022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-880488-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.187" (4.75mm)