Location : Home > 2 > 20020002-G071B01LF
20020002-G071B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020002-G071B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020002-G071B01LF TERM BLOCK 147190 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VF38715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF38715100J0G Amphenol FCI 156930 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
VF38715100J0G IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF38715100J0G NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7077251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7077251 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7077251 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7077251 On Shore Technology Inc. 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
0395325010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole