Location : Home > 2 > 20020000-D181B01LF
20020000-D181B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020000-D181B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20020000-D181B01LF TERM BLOCK 147770 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AFD51-24-61SN-6139 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
CA121004-6 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 18 CAB 18 CAP PLUG CHAIN
M24308/23-47F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
97-3106B28-3PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
103969-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECPT 6POS .100 22-26 15AU
D38999/26FC8PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
T38158-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38158-25-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38158-25-0 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644749-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
644749-2 TE Connectivity AMP Connectors 147630 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN Unitronix Electronics Limited
644749-2 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644749-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
644749-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT .156 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1557810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1557810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1557810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1557810000 Weidmuller 288450 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395224024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546969-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate