Location : Home > 2 > 2000-3R3-H-RC
2000-3R3-H-RC
Share on FacebookShare on Facebook
2000-3R3-H-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2000-3R3-H-RC 785241 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
2000-3R3-H-RC 785241 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
2000-3R3-H-RC 785241 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UF3H3-700 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 17X3MM VAPO 3VDC WIRE
UF3H3-700 645412 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UF3H3-700 ELECTRONIC 26421 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UF3H3-700 IC 39082 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
C90-80 Fans, Thermal Management Fans - Accessories FAN CORD 90DEG 80"
C90-80 IC 39800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C90-80 IC 39900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C90-80 NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AOD450 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 3.8A TO252
AOD450 AOS 29600 14-15+ SOT-252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOD450 brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AOD450 AOS 262300 1538+ MOSFET N-CH 200V 6A TO252 Alphatek Technology Limited