Location : Home > 1 > 1SMB5928B-13
1SMB5928B-13
Share on FacebookShare on Facebook
1SMB5928B-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1SMB5928B-13 DIODE ZENER 3.0W 13V PWR SMT 139290 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
1SMB5928B-13 DIODE ZENER 3.0W 13V PWR SMT 261670 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
1SMB5928B-13 DO-214AA 5000 DIODES RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1SMB5928B-13 DIODE ZENER 3.0W 13V PWR SMT 139290 Diodes Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
1SMB5928B-13 TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 3.0W SM POWER ZENER 6.2V 39 80,000 Diodes Inc. 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd