Location : Home > 1 > 1PMT5953B/TR13
1PMT5953B/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
1PMT5953B/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C56-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 300MW SOT23-3
BZX84C56-G3-08 IC 37460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C56-G3-08 NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI4539ADY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 4.4A 8-SOIC
SI4539ADY-T1-GE3 6496 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI4539ADY-T1-GE3 VISHAY 1000 16+ SOP-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI4539ADY-T1-GE3 VISHAY 78000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
SI4539ADY-T1-GE3 Vishay Siliconix 241720 1538+ MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC Alphatek Technology Limited
IPB26CNE8N G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 85V 35A TO263-3
IPB26CNE8N G 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPB26CNE8N G Infineon Technologies 89630 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IPB26CNE8N G Infineon Technologies 242230 1538+ MOSFET N-CH 85V 35A TO263-3 Alphatek Technology Limited
IPB26CNE8N G Infineon Technologies 242230 1538+ MOSFET N-CH 85V 35A TO263-3 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SPD30N08S2L-21 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 30A DPAK
SPD30N08S2L-21 39576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPD30N08S2L-21 INFINEON 12250 14-15+ TO-252-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF3711ZCSTRL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK
IRF3711ZCSTRL 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF3711ZCSTRL Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS1GHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC 400V 1A DO214AC
RS1GHE3_A/I IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS1GHE3_A/I NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387700509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws