Location : Home > 1 > 1PMT4100E3/TR7
1PMT4100E3/TR7
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N738A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 250MW DO35
1N738A IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5942CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.5W DO204AL
1N5942CE3/TR13 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ27-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
TLZ27-GS18 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ27-GS18 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFU1205 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 44A I-PAK
IRFU1205 IR 157509 15+ MOSFET N-CH 55V 44A I-PAK Unitronix Electronics Limited
IRFU1205 IR 575700 1525+ MOSFET N-CH 55V 44A I-PAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IRFU1205 IR 37354 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
HSM890GE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 8A DO215AB
HSM890GE3/TR13 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HSM890GE3/TR13 Microsemi 989000 16+ROHS DO215AA Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
HSM890GE3/TR13 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ155551 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ155551 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ155551 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ155551 On Shore Technology Inc. 156960 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
OQ24758000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ24758000J0G Amphenol FCI 147370 2016+ 500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ24758000J0G IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24758000J0G NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3073403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel Gray 2 Piece
3073403 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3073403 Phoenix Contact 288910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796417-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
796417-2 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ 2POS 3.50MM TERMBLOKTWE (LT) Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796417-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
796417-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2POS 3.50MM TERMBLOKTWE (LT) EKT Electronics Co., Ltd
796417-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2POS 3.50MM TERMBLOKTWE (LT) SIMEN Electronics Co.,Ltd
1989832 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole