Location : Home > 1 > 1N5954P/TR12
1N5954P/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
1N5954P/TR12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4129E3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1W DO216
BZV85-C4V7,113 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41
BZV85-C4V7,113 IC 36891 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZV85-C4V7,113 NXP 139900 NEW RoHS DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO-41 FindCores Electronics Inc.
BZV85-C4V7,113 STOCK 46720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ACZRW5251B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 350MW SOD123FL
ACZRW5251B-G COMCHIP 97990 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES1C-E3/5AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 1A DO214AC
ES1C-E3/5AT IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES1C-E3/5AT NEW 67410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES1C-E3/5AT VIS 21050 10+ 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
BAV20WS-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 250MA SOD323
BAV20WS-HE3-18 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAV20WS-HE3-18 NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAV20WS-HE3-18 VISHAY 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
AS3PDHM3/86A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 200V 2.1A TO277A
AS3PDHM3/86A VISHAY 10000 2022+ TO-277 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AS3PDHM3/86A VISHAY 989000 15+ TO277 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
AS3PDHM3/86A VishaySemi 357 20+PB TO-277ASMPC IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0395111508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1-1986714-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1-1986714-2 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986714-2 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ CONN TERM BLOCK PWR 15MM 12POS Unitronix Electronics Limited
1-1986714-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN TERM BLOCK PWR 15MM 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com