Location : Home > 1 > 1N5953PE3/TR8
1N5953PE3/TR8
Share on FacebookShare on Facebook
1N5953PE3/TR8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RB050L-60DDTE25 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDS
0387890264 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387590406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CDBM280-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 80V 2A MINISMA
CDBM280-G COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CDBM280-G IC 39230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBM280-G NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0550420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 8-26 AWG
0395200604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
416F52035CKT Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F52035CKT CTS-Frequency Controls 42205 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F52035CKT CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52035CKT CTS-Frequency Controls 98010 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1-284094-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-284094-9 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284094-9 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 19POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284094-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 19POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
1-284094-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 19POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd
995225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
995225 Weidmuller 156970 2016+ LP 5.08/135/13 OG Unitronix Electronics Limited
995225 Weidmuller 298750 2016+ LP 5.08/135/13 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1753430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1753430000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK 8POS 5.08MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1753430000 Weidmuller 287830 2016+ TERM BLOCK 8POS 5.08MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com