Location : Home > 1 > 1N5943BE3/TR13
1N5943BE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
1N5943BE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SML4762-E3/61 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1W DO214AC
SML4762-E3/61 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SML4762-E3/61 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SML4762-E3/61 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SML4762-E3/61 Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TFZGTR3.3B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW TUMD2
TFZGTR3.3B IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TFZGTR3.3B ROHM Semiconductor 80,000 2013+ Zener Diodes Diode Zener Single 3 500mW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TFZGTR3.3B ROHM Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes Diode Zener Single 3 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
0395005211 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
SS-31-4 3M 157850 2016+ NYLN INSL W/INSL GRIP FORK TERMI Unitronix Electronics Limited
SS-31-4 UNKN 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
323795 40246 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
323795 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323795 Original 40246 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
323795 STOCK 43650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
20020111-D041A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
20020111-D041A01LF 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020111-D041A01LF 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
20020111-D041A01LF 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
20020111-D041A01LF IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1833072 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.150" (3.81mm) Board Mount
1833072 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1833072 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1833072 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1825608 Phoenix Contact 287950 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2972783 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Terminal Blocks - Screw Connection 12-24 AWG
2972783 Phoenix Contact 147150 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2972783 Phoenix Contact 288530 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P125 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block NEMA Open Construction 1.3mm
P125 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P125 Pulse 41805 1531+ INDUCTOR PWR UNSHIELD 3.9UH SMD Alphatek Technology Limited
P125 Pulse 46910 1525+ INDUCTOR PWR UNSHIELD 3.9UH SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P125 Pulse 57229 2015+ INDUCTOR PWR UNSHIELD 3.9UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com